Fotogalerie: Moto Sosnová – 7. 5. 2024

Fotogalerie: Moto Sosnová – 7. 5. 2024

Moje fotogalerie z volného ježdění motorek v Sosnové z úterka 7. 5. 2024.

Zdroj: Vlastní

To se tak Xixao s kámošem rozhodli, že vyženou pavouky ze svých supermotardů a vyrazí na volné ježdění do Sosnové. Termín nám docela vyhovoval, cena také a já to brala jako pohodové odpoledne, kdy Xixaa uvidím nejen na sajdě, ale konečně po dlouhé době i na motorce. Nakonec to bylo trochu hektické, protože jsme se v neděli pozdě večer vrátili ze závodů ve Starém Městě, takže v pondělí vše vybalit, vyprat a prakticky zase zabalit na úterní další ježdění. Já se ale na společné odpoledne těšila, protože jsem ho chtěla vidět v nové kombinéze i na motorce, pro kterou jsme ji navrhovali a také jsme byli zvědaví, že vyzkoušíme aktivaci airbagu a případně jeho funkci. No a nakonec se ho podařilo i vyzkoušet (jezdilo se po silnici bez terénu) – a nic vážného se nestalo, ale zafungoval rychle :-D.

Po administrativních úkonech se kluci začali připravovat na trať a já se pořadatelů šla zeptat, zda si je můžu v bezpečných místech vyfotit. Podle plánu tu měla být na focení profesionální fotografka, ale říkala jsem si, že by snad nemusel být problém mě tam pustit, abych měla více fotek do rodinného alba. No, a nakonec se jim na to paní fotografka vy… a já byla požádána, zda bych kromě kluků nevyfotila i všechny ostatní účastníky. Vzhledem k tomu, že mě čekalo zpracování fotek ze Starého Města, (po příjezdu jsem stihla akorát tak nabít baterky a fotky stáhnout) práce pro FS12 Racing Team (zpracování fotek a tiskovek) a také jiné záležitosti doma, jsem s prací navíc vůbec nepočítala, ale co bych pro ty motorkáře neudělala, že :-D.

Takže trochu netradičně pro mě, protože nejde o fotky ani reportáž ze závodů, ale z obyčejného volného ježdění v Sosnové. Nakonec si myslím, že si to všichni užili. Odjížděli jsme tam za deště a pořád sledovali předpověď počasí, ale před Sosnovou jako by se vše utnulo a tam bylo sucho. Za celou dobu jen jednou trochu začalo krápat, ale to na trať nemělo vůbec vliv. Mě byla trochu zima a ke konci mi křehly ruce, ale bylo vidět, že jezdcům na motorkách zima nebyla a kroužili co to šlo.

Slíbila jsem, že se pokusím fotky pracovat během víkendu, což se podařilo. Tak tady je máte a snad se budou líbit.

Fotogalerie