O mně

CZ

Vítám Vás na mém webu, který jsem vytvořila spolu s Facebookovou stránkou eva-moto.com.

Stránka se věnuje motorkám v nejrůznějších oblastech, ale převažuje silnice. Jde hlavně o motocyklový sport, který mě nejvíce baví, nicméně čas od času se tu můžou objevit i novinky motorek. Vše, co mi přijde zajímavé, včetně aktuálních informací z mých cest a návštěv závodů.
 
Jsem Ing. Eva Koňáková a psaní na téma motocyklů se intenzivně věnuji již od roku 2014, kdy jsem začala psát pro jednu nejmenovanou internetovou stránku hned po dokončení studií, i když v jiném oboru. Postupně jsem se z redaktorky vypracovala přes zástupce šéfredaktora na šéfredaktorku. V roce 2018 jsem s nimi rozvázala spolupráci a jdu si vlastní cestou.
 
V současné chvíli nejvíce spolupracuji s časopisem Motohouse a Autoklubem ČR. Největší zájem mám o MotoGP, ale kromě toho ráda jezdím na WSBK a závody na přírodních tratích, které jsou v České republice velice populární, navíc ve třídě do 600 závodí i můj bratr. Dále mě zajímá Supermoto, EWC, FMX a další. Líbí se mi také rallye Dakar a díky tomu jsem v posledních dvou letech  spolupracovala i s Ondrou Klymčiwem. Z toho všeho se snažím přinášet zajímavosti a aktuální informace, případně vlastní fotogalerie přímo z místa. Je toho spousta, takže čas od času nestíhám psát o všem, co se zrovna děje, ale snažím se vypíchnout to nejlepší a nejzajímavější. Kromě toho chci rozšířit svou spolupráci ať už s dalšími médii, či závodníky.
 
Děkuji všem za podporu a přízeň a také podněty ke zlepšení.
 

EN

Welcome on my web, that I made with Facebook page eva-moto.com.

The page is about motorcycles from many areas, but mostly it’s about road bikes and motorcycle sport. I try to write about interesting news and You can see here also photos and news from my trips to racing events.

I’m Ing. Eva Koňáková and I start with writing about motorcycles in 2014. I wrote for one website when I finished universtity, even in different area. From that time I was the deputy chief editor and than also chief editor. In 2018 I finished cooperation with this web and now I go on my way.
 
Now I mostly cooperate with Motohouse magazine and ACCR. The biggest interrest I have about MotoGP, but I also like WSBK and road racing, that is in Czech republic very popular and in class Supersport race also my brother. In addition I like Supermoto, EWC, FMX and other motosport. I like also rallye Dakar and last two years I cooperated with Ondřej Klymčiw. From all of this I try to give You interesting and actuall news and my photos from races. It’s many things, so sometimes I don’t have time to write about everything, but try to do the best. I also want to have bigger cooperation with other media and riders.
 
Thank You for interest, support and also incentives to improve.
 
Eva

KONTAKT / CONTACT

Tiskové zprávy / Press Releases

press@eva-moto.com

Ing. Eva Koňáková

eva@eva-moto.com