Fotokniha MotoGP 2018

Fotokniha MotoGP 2018

Před pár dny jsem vám tu představovala kalendář MotoGP, který sestavil Marek Paulíček a nyní tu máme další dílo tohoto dlouholetého fotografa MotoGP. Mára se rozhodl z letošní sezóny vydat také fotoknihu.

Před pár dny jsem vám tu představovala kalendář MotoGP, který sestavil Marek Paulíček a nyní tu máme další dílo tohoto dlouholetého fotografa MotoGP. Mára se rozhodl  z letošní sezóny vydat také fotoknihu.

Všechny příznivce závodů mistrovství světa silničních motocyklů jistě zaujme fotokniha, kterou z letošní sezóny připravil fotograf Marek Paulíček. Jde o knihu plnou fotografií, která je vhodná také ke sbírání autogramů od závodníků. Nejde jen o fotky jezdců královské třídy MotoGP, ale jsou tu také závodníci tříd Moto2 a Moto3 včetně těch, kteří startovali na divokou kartu a nebyli pravidelnými účastníky po celou sezónu. Jde tak o pěknou vzpomínku na letošní sezónu.

Mára k tomu dodává:

„Po těch nekonečných letech v seriálu MotoGP jsem se rozhodl vydat fotoknihu. Tato obrazová publikace zachycuje na 240 stranách křídového papíru všechny piloty, kteří se v roce 2018 zúčastnili seriálu MotoGP ve třech jeho kubaturách. Jezdci jsou seřazeni podle umístění v šampionátu. Pro fanoušky je kniha pojata nejen jako vzpomínka na sezónu 2018, ale i jako možnost do ní získat autogramy svých oblíbených jezdců. Kdo by měl zájem o zajímavý vánoční dárek, pište.“

Cena knihy bude 500 Kč (20€) + poštovné

Objednávat můžete na mpafoto@seznam.cz

Odesílána bude v průběhu prosince.