Výsledky tréninků Kopčany 2019

Výsledky tréninků Kopčany 2019

Ve slovenských Kopčanech se dnes měřenými tréninky rozjel 10. ročník závodů na přírodních tratích. Zároveň jde o druhý podnik letošní sezóny organizace CAMS.

Ve slovenských Kopčanech se dnes měřenými tréninky rozjel 10. ročník závodů na přírodních tratích. Zároveň jde o druhý podnik letošní sezóny na přírodních tratích organizace CAMS.

Zdroj: sporttiming.sk

Live timing: ZDE

Kompletní výsledkyZDE

Ve slovenských Kopčanech, které leží nedaleko českých hranic, se dnes rozjel 10. ročník road racingových závodů Kopčianský rýchlostný motookruh. Tento podnik je zároveň druhou zastávkou letošního roku organizace CAMS, když byla sezóna zahájena Jarní cenou v Brně. Do Kopčan se sjela početná konkurence ve všech třídách od klasiků až po moderní třídy, včetně těch nejrychlejších. Na sobotu byly naplánovány dva měřené tréninky a počasí bylo naštěstí dobré, kdy je celý den slunečno. Oproti běžnému harmonogramu jely jako poslední jezdci kategorie do 600 ccm, což nebývá zvykem a většinou den uzavírají jezdci nejsilnější třídy nad 600 ccm. Zde jsou výsledky tréninků, kde jsou jezdci seřazeni podle nejlepších časů z obou tréninků.

Klasik 175 ccm a 250 ccm

Klasik 350 ccm, 500 ccm a 750 ccm

125 SP

400 SSP a Supermono

250 SP a 125 GP

Twin

Během druhého tréninku třídy Twin spadl #87 Michal Ďurkáč, ale je v pořádku. Foto: Tomáš Baťa

Nad 600 ccm

Do 600 ccm