Top Racing: „Vše pro fanoušky MotoGP“

Top Racing: „Vše pro fanoušky MotoGP“

Závody MotoGP lákají na závodní tratě i k televizním obrazovkám tisíce fanoušků a s tím je spojené také to, že téměř každý z nás má svého favorita, kterého chce během závodů podpořit. Abyste u toho vypadali dobře, o to se stará česká společnost Top Racing, která prodává oblečení, doplňky a další věci předních jezdců Grand Prix.

Závody MotoGP lákají na závodní tratě i k televizním obrazovkám tisíce fanoušků a s tím je spojené také to, že téměř každý z nás má svého favorita, kterého chce během závodů podpořit. Abyste u toho vypadali dobře, o to se stará česká společnost Top Racing, která prodává oblečení, doplňky a další věci předních jezdců Grand Prix.

Česká společnost Top Racing s. r. o. se zabývá prodejem značek GP Racing Apparel a VR46. Díky tomu můžeme i u nás zakoupit značkové oblečení a doplňky jezdců MotoGP.

Značku VR46 není nutné dlouze představovat. Jde o oficiální společnost, kterou založil Valentino Rossi pro výrobu a prodej svých fanouškovských předmětů. Díky dlouholeté známosti s panem Rinem Saluccim, prezidentem oficiálního fanclubu Valentina Rossiho, byla jako první navázána spolupráce právě s touto firmou. 

Druhá společnost – GP Racing Apparel – dělá stejné služby pro ostatní vybrané závodníky MotoGP, takže se nabídka značně rozšířila. V portfoliu jsou jezdci Marc a Alex Marquezovi, Jorge Lorenzo, Andrea Dovizioso, Danilo Petrucci, Andrea Iannone, Aleix a Pol Espargarovi, Dani Pedrosa, Hicky Hayden, Casey Stoner, Marco Simoncelli a Kevin Schwantz. Zároveň nechybí ani týmové oblečení Repsol Honda, Ducati, Pramac, HRC, Kawasaki Racing a Sic58 Squadra Corse.

Pod značkou Top Racers jsou další jezdci: Luca Marini, Tony Cairolli, Maverick Viñales, Angel Nieto, Luis Salom a Alex Rins.

Společnost Top Racing kromě produktů zmíněných značek rozšířila svůj sortiment o modely motocyklů, jezdců a přileb. Díky tomu si tu vybere téměř každý fanoušek závodů mistrovství světa silničních motocyklů, protože nabídka je opravdu široká.

Nakupovat můžete přes e-shop https://www.top-racingshop.eu/.

Katalog GP Racing Apparel pro rok 2019 můžete prohlédnout zde

Nejnovější nabídky, akce a plány sledujte přes Facebook na dvou stránkách:

Náhled facebookové stránky

To, že Top Racing majitelé provozují hlavně srdcem a snaží se svým zákazníkům nabídnou co možná nejlepší služby, potvrzuje i následující rozhovor s panem majitelem Bronislavem Urbánkem.

Co vás přimělo k tomu, abyste založili společnost Top Racing?

„Společnost TOP RACING jsme v roce 2017 založili s kamarádem z dětství, též fanouškem motocyklů a motocyklových závodů. Jsme malá rodinná firma, kde pracuje i náš syn a pomáhá celá rodina a přátelé.“

Od začátku spolupracujete se společností Valentina Rossiho, jak se vám podařilo navázat takový kontakt a hlavně důvěru této společnosti?

„Mé první přiblížení k Valentinovi Rossimu bylo u příležitosti Velké ceny Brna v roce 1995, když ještě jezdil evropský šampionát a díky mému kamarádovi, který žije blízko Tavullie, jsme si dali s Grazianem Rossim kávu a tak to vlastně vše začalo. Další rok jsem vyfasoval triko a syn později i každoroční členství ve fanclubu. Byl jsem společně s fanoušky Valentina u prvního vítězství, u korunovace v roce 1997 a následovně nechyběli na žádném brněnském závodě. Poté, co pan Salucci musel ukončit provoz oficiálního obchodu v Praze, jsem se s ním koncem roku 2016 setkal a poprosil ho o pomoc s otevřením obchodu v Brně.“

Nyní nabízíte široký sortiment zboží, ve kterém si vybere téměř každý fanoušek MotoGP díky další spolupráci s GP Racing Apparel, máte v plánu nabídku ještě rozšířit? Například i o jiné šampionáty?

„Nabídku postupně rozšiřujeme o sběratelské modely. O volnočasovém oblečení dalších šampionátů, kromě kolekce Jonathan Rey od našeho dodavatele, zatím neuvažujeme.“

O které oblečení je největší zájem?

„Naše nabídka je velmi široká a tento rok máme v sortimentu hodně novinek, kde si vybere opravdu každý. Hodně fanoušků máme od značek Honda, Ducati, Marco Simoncelli, Nicky Hayden a dalších.“

Vaším sídlem je Brno, případně si mohou lidé věci nakoupit přes e-shop nebo na některých závodech. Plánujete letos nějaké navštívit?

„Ano, plánujeme účast se stánkovým prodejem u příležitosti některých závodů v České republice i na Slovensku. Fanoušky budeme informovat po dohodě s pořadateli prostřednictvím sociálních sítí. Produkty je možné si vyzvednout i osobně. Společnost GP Racing Apparels se účastní se svou strukturou všech evropských závodů MotoGP, má své partnery i v zámoří a při brněnské Grand Prix je určitě fanoušci nemohou přehlédnout.“

Náhled e-shopu

Plánujete nějaké akce nebo soutěže?

„Akce a soutěže pravidelně organizujeme a již tento rok pár proběhlo a ve spolupráci s oficiálním fanclubem Valentina Rossiho i podpora Brněnské motopárty za účelem sbírky pro rodinu, kde bojují s nemocí motýlích křídel.“

Jaký je váš vztah k motocyklovým závodům?

„Již jako malý chlapec jsem vyrůstal v prostředí malé dílny, kde můj otec kromě malých oprav na svém vozidle vytvářel i jiné krásné předměty ze železa. Jeden den ze sběru železného šrotu (tzv. železná neděle) dotlačil domů motocykl Jawa bez motoru, který jsme kompletně odstrojili a poté jsem ho vytlačil na kopec a šťastný jel na odpérovaném rámu dolů z kopce. Netrvalo dlouho a s bratrem jsme od strýce dotlačili opravdovou Jawu 250 kývačku a na ní jsem se učil již ve 13 letech. Poté jsem zažil i velká dobrodružství. Láska k motocyklovým závodům přišla sama a s kamarádem, co jsme spolu i založili společnost, jsme v časopise Svět motorů vždy hledali fotografie a zajímavé články ze závodního prostředí. Určitě k tomu vztahu pomohla i geografická poloha mého bydliště a to je Brno.“

Děkuji za rozhovor a bližší informace k Top Racing.

„Také děkuji a věřím, že si u nás fanoušci vyberou.“

TOP RACING s.r.o.

Popovická 910
664 42 Modřice
IČO: 059 35 041

Telefon: +420 774 603 339, +420 773 638 701

E-mail: info@top-racing.eu

Web: http://www.top-racing.eu/

E-shop: https://www.top-racingshop.eu/

Facebook VR46 racing apparel cz/sk: https://www.facebook.com/VR46racingstorebrno/

Facebook Your Racing Wear CZ/SK Authorized Distributor: https://www.facebook.com/GPapparelbrno/