Rukavice na míru od TTRace

Rukavice na míru od TTRace

Značka motocyklového oblečení TTRace se postupně dostává do stále většího povědomí a já se rozhodla vyzkoušet něco, co málokdo nabízí – rukavice na míru s vlastním designem.

Společnost TTRace se zaměřuje na zakázkové šití hlavně kombinéz na míru. V současné chvíli mají v nabídce několik produktů od kombinéz až po rukavice a další doplňky. Vzhledem k tomu, že mám kombinézu v ještě dobrém stavu, rozhodla jsem se vyzkoušet jejich rukavice. I ty šijí na míru, což je něco, co mě velice oslovilo. Celý život víceméně bojuji s tím, že nemám konfekční postavu a ani jeden můj rozměr nesplňuje běžné dámské parametry :-D. Co se týče rukou, tak mám dlouhé prsty a ruku docela velkou, takže se kvůli tomu do běžných dámských rukavic nevejdu. Pánské mi jsou většinou velké hlavně přes dlaň, protože ruka je zase naopak docela úzká.

S Lukášem, který se o propagaci značky TTRace stará, jsme se potkali na Motosalonu, což bylo štěstí, že se uskutečnilo ještě před koronavirovou přestávkou. Domluvili jsme se a já mu později poslala míry všech prstů, dlaně a také nápad, jak bych chtěla, aby rukavice vypadaly. Kdo mě zná, tak ví, že mám ráda kombinaci červené, bílé a černé barvy. K tomu prvky japonského slunce a zároveň něco z fandění Jorgemu Lorenzovi. Design jsem také chtěla sladit ke kombinéze a myslím, že se to podařilo na výbornou. Co se mi také líbilo, že je každá rukavice jiná a navíc jsem si na ni mohla nechat natisknout vlastní logo Eva-moto. Na to, že jsou rukavice ušité z tolika malých dílů je skvělé, že tu je tolik možností.

Co se týče výbavy, jde o model TTRace Pro 03, kde jsou plastové chrániče na prstech, spojený malíček a prsteníček, karbonový chránič s odvětráním na kloubech a v dlaních jsou pěnové a gumové části pro ochranu a lepší grip. Rukavice má dvojité stahování, takže se dá dobře nastavit, aby na ruce seděla. A pokud jde o materiál, tak kromě zmíněných chráničů jsou ušité z kůže a kevlaru.

Jakmile byly rukavice ušité, dorazily domů hned druhý den a reálně vypadají ještě lépe, než na fotkách. Stejně jako všechno nové oblečení na motorku jsou těsnější, ale je jasné, že po pár jízdách trochu povolí a bude se v nich skvěle jezdit. 

A co závěrem? Určitě musím pochválit skvělý prozákaznický přístup, ochotu vše řešit, možnost vlastního designu, ušití na míru a spoustu chráničů. Z příspěvků hlavně na sociálních sítích je vidět, že se tato značka začíná postupně dostávat mezi lidi a pokud bude pokračovat v tak dobře rozjetém startu, tak ji budeme vídat častěji a častěji.

Kontakt a informace:

Email: info@ttrace.cz

Web: https://ttrace.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/TTRacesuit/

Instagram: https://www.instagram.com/ttracesuit/