Podpořte hru Engine Evolution na Startovači

Petr Šimůnek se svými přáteli po hře Racing 300 vyvíjí další pod názvem Engine Evolution. Vývoj samozřejmě stojí nemalé finanční prostředky, proto prosí o podporu veřejnost přes portál Startovač.cz.

Zdroj: Engine Evolution

Pokud sledujete moji stránku dlouhodobě, příspěvků o hře Racing 300 bylo víc než dost. Petr Šimůnek hru rozšiřuje na projekt Engine Evolution. V této hře bude sedm generací motorek od roku 1900 až po současnost. Všechny bude možné zlepšovat a měnit. Podle výkonů v závodech budou hráči získávat herní peníze, za které si zaplatí start v dalším závodě. Závodit se bude samozřejmě na přírodních okruzích, kdy Petr dál zlepšuje grafiku těchto tratí a hlavně u Hořic můžeme vidět největší posun.

Vývoj hry stojí značné finanční prostředky a Petr Šimůnek se rozhodl stejně jako dříve u hry Racing 300, poprosit veřejnost o příspěvek. Nyní potřebuje vybrat 75 000 Kč, pokud se vybere víc, jsou tu další plány, jak hru rozšířit.

Více informací naleznete na webu startovače.

https://www.startovac.cz/projekty/engine-evolution/

Video: Engine Evolution – Trailer pro Startovač 2019

Video: Předchůdce – hra Racing 300

Autor příspěvku: Eva

Už pár let se pohybuji v motocyklovém prostředí jako redaktorka, která přináší aktuální informace ze závodního dění různých šampionátů, ale zajímám se také o novinky motorek a vše, co je spojeno s jednou stopou.