Prezentace týmů MotoGP pro sezónu 2019

Prezentace týmů MotoGP pro sezónu 2019

Nezmeškejte akce továrních týmů MotoGP, při kterých odhalí své stroje a nové barvy pro letošní sezónu.

Nezmeškejte akce továrních týmů MotoGP, při kterých odhalí své stroje a nové barvy pro letošní sezónu.

Zdroj: MotoGP

Už jen tři týdny zbývají do chvíle, než se závodníci královské třídy MotoGP vrátí zpátky na trať při oficiálním předsezónním testu v Sepangu. Kromě toho ale týmy připravují oficiální akce, při kterých odhalí své stroje a hlavně barvy pro tuto sezónu.

Ducati

Tovární tým Ducati představí svou novou Ducati Desmosedici GP19 v pátek 19. ledna. Tentokrát akce nebude probíhat v sídle v Borgo Panigale v Bologni, ale zamíří do Neuchatelu ve Švýcarsku. Kromě motorek samozřejmě uvidíme v nových barvách dvojici továrních jezdců Andrea Dovizioso a Danilo Petrucci. Celé představení bude možné sledovat na motogp.com od 18:00.

Repsol Honda

Jen o pár dní později, ve středu 23. ledna, bude míst své představení tovární tým Repsol Honda. Kromě odhalení RC213V budou také oslavovat 25 let sponzoringu společností Repsol. V oficiálních barvách představí nový jezdec týmu Jorge Lorenzo, který se připojuje k Marcovi Marquezovi a vytvoří tak jednu z nejsilnějších dvojic na startovním roštu. Dohromady mají 12 titulů mistrů světa. MotoGP.com se opět postará o přenos.

Jorge Lorenzo

Suzuki Ecstar

Tovární tým Suzuki Ecstar přestaví své letošní GSX-RR ve čtvrtek 31. ledna, což je chvíli před tím, než zamíří do Sepangu na testování. V týmu se nově představí nováček Joan Mir, který se připojuje k Alexovi Rinsovi.

Yamaha Factory Racing

Na odhalení nových barev továrního týmu Yamahy si budeme muset počkat do pondělí 4. února, kdy se tým vydá na akci v Jakartě v Indonésii. Jezdecké složení v tomto týmu zůstalo oproti konkurenci neměnné, takže uvidíme Valentina Rossiho a Mavericka Viñalese. Tým zároveň nebude jezdit už s barvami společnosti Movistar a větší loga by měl mít naopak Monster.

Red Bull KTM a Tech3

Továrna KTM si své představení naplánovala na úterý 12. února, kdy půjde o prezentaci nejnovější verze RC16. K týmu nově přichází Johann Zarco, který se stane týmovým kolegou Pola Espargara. Současně bude během večera odhalen také satelitní tým Red Bull KTM Tech3.