Nenechte si ujít 16. Pilníkovo pozdní odpoledne!

Nenechte si ujít 16. Pilníkovo pozdní odpoledne!

Adrenalinová show spojená s dalším doprovodným programem, který vás nenechá v klidu. Takové je Pilníkovo pozdní odpoledne a letošní 16. ročník vypukne 2. července!

Zdroj: TZ, archiv Petra Piláta

Petr Pilát patří k české špičce freestyle motokrosu a vidět jeho show na živo vám přinese mrazení v zádech. Pilník každý rok pořádá ve svém tréninkovém areálu v Čerčanech akci Pilníkovo pozdní odpoledne a těšit se na ni můžeme i letos. Jde již o 16. ročník jeho adrenalinové show, kde nejde jen o skákání na motorce, ale vždy má připraven další doprovodný program, takže je o zábavu dobře postaráno.

Petr Pilát

„Rád bych pozval všechny milovníky extrémní zábavy na mou akci Pilníkovo pozdní odpoledne. Již šestnáct let jde o moji srdeční záležitost, kdy mohou lidé přijít do Čerčan a užít si velké skoky plné dalších triků. Nebudu se tu samozřejmě předvádět sám, ale pozval jsem si zahraniční kolegy a vystoupí také moji žáci z FMX junior akademie, protože je potřeba si vychovávat novou generaci.“

„Kromě motorek se můžete těšit na leteckou akrobacii mistra světa Martina Šonky, salta na trampolínách gymnastů z Trampolín Praha a GYMPYŠ předvede gymnastiku a parkour. Aby byla akce kompletní, tak nesmí chybět ani hudební doprovod, o který se postará oblíbená slánská kapela Totální Nasazení. O občerstvení bude také dobře postaráno, takže neváhejte a přijeďte 2. července do Čerčan!“

Kompletní informace také naleznete na našich sociálních sítích. Přijďte nastartovat prázdniny extrémním sportovním dnem, který pobaví děti i dospělé. Těšíme se na vás!

DATUM: sobota 2. 7. 2022

ČAS: od 15:00 hod. až 18:00 hod.

MÍSTO: Čerčany (u Prahy) v areálu firmy ŽPSV (kousek od vlakového nádraží).

VYSTOUPÍ:

  • Petr Pilát a další FMX jezdci, FMX junior Akademie,
  • Martin Šonka (Red Bull Air Race)
  • Trampolíny Praha
  • GYMPYŠ (gymnastika a parkour)
  • Totální Nasazení (hudba)

VSTUPNÉ:

Facebook: https://www.facebook.com/pilnikovopozdniodpoledne

Instagram: https://www.instagram.com/pilnikovopozdniodpoledne/

Facebooková akce: https://www.facebook.com/events/339622631652836/