Nástěnný kalendář Moto Grand Prix 2024

Nástěnný kalendář Moto Grand Prix 2024

Nástěnný kalendář z MotoGP by měl mít doma každý fanoušek Grand Prix. Zpříjemněte si celý příští rok s pěknými fotkami těch nejlepších jezdců.

Zdroj a foto: Jaromír Havránek

Za jednou motocyklovou závodní sezónou dveře pomalu zavíráme, a byť se to třeba nezdá, tak té následující zároveň dveře i pomalu otevíráme. A právě v tento chmurný podzimní čas již tradičně přichází k motocyklovému fanouškovi tištěná podoba nástěnného 13-ti stránkového kalendáře MotoGP o velikosti 46 x 32 cm, který se může krásně vyjímat klidně i ve Vašem pokoji, kanceláři, pracovně, dílně či garáži, a to právě po celou následující sezónu 2024.

Vybrané originální akční snímky letošních hvězd královské kubatury pak můžou být i vhodným dárkem k blížícím se Vánocům pro nadšeného motorkáře či fanouška motorsportu ať už jakéhokoliv věku.

 

Jméno světového šampióna letošní královské kubatury sice ještě neznáme a věříme, že si na něj budeme muset počkat až do závěrečného závodu na sklonku listopadu ve španělské Valencii, nicméně Vy si můžete být jisti, že uvnitř tohoto nádherného kalendáře jej určitě naleznete.

Ve spolupráci s Jardou Havránkem vám nabízíme nástěnný kalendář Moto Grand Prix 2024:

  • cena kalendáře je 399 Kč + poštovné a balné,
  • k objednání napište e-mail se zadáním kompletních doručovacích údajů na: eva@eva-moto.com.
  • já váš e-mail poté předám autorovi, který se o vše postará.

Tak ať se Vám nový kalendář líbí!