MotoGP fotokniha 2020 a kalendáře 2021

MotoGP fotokniha 2020 a kalendáře 2021

Tak, jako každý rok, Marek Paulíček přichystal vánoční dárky pro všechny fanoušky závodů MotoGP. K tradiční fotoknize o sezóně a nástěnnému kalendáři pro příští rok letos přidal i stolní kalendář!

Nejednoho fanouška závodů mistrovství světa silničních motocyklů každoročně potěší pěkný nástěnný kalendář, díky kterému si může tyto závody připomínat každý den v roce. Fotograf Marek Paulíček již pár let takové kalendáře po skončení sezóny vydává a ne jinak je tomu letos. I přes to, že byla letošní sezóna značně omezená pandemií a nejrůznějšími opatřeními, podařilo se mu ve spolupráci s kolegy z MotoGP opět vytvořit parádní kalendář, který může ozdobit vaše domovy či garáže.

Kromě nástěnného kalendáře začal Mára před dvěma lety vydávat i pěknou fotoknihu, kde naleznete fotografie všech jezdců aktuální odjeté sezóny. Tu letos vydává také, takže je to pěkná vzpomínka na tento ročník a co víc, pokud se podaří jezdce někde potkat osobně, může posloužit také na podpisy.

Stolní kalendář MotoGP 2021

Letošní rok autor obou zmíněných věcí přichází s další novinkou. Tou je stolní kalendář MotoGP, takže si můžete ozdobit i své pracovní stoly či jiná místa, kde například nemůže viset kalendář nástěnný.

Letošní sezóna mistrovství světa silničních motocyklů nám přinesla skvělé závody a podívanou, takže proč si závodníky nepřipomenout i během celého příštího roku. Za mě osobně, já beru všechny tři věci, které Marek Paulíček vydává.

Marek Paulíček

„Kamarádi a příznivci jedné stopy. Po tomto nelehkém roce jsem se znovu rozhodl vydat další ročník fotoknihy z letošního šampionátu MotoGP. Jen jsem se rozhodl změnit název u knihy na Yearbook. Cena se nemění, tzn, že to dělá opět 500 Kč/20€ + poštovné za kus. Kdo by měl zájem pište mi objednávky s Vaší adresou na můj e-mail: mpafoto@seznam.cz. Objednávky na Slovensko řeší, stejně jako kalendáře, můj kamarád Riško Karnok na e-mailu: risso46@gmail.com. I když jsem letos trošku ve skluzu, budu se snažit, aby se k Vám kniha a kalendáře dostaly do Vánoc. Děkuju za pozornost. „

Shrnutí

  • Nástěnný kalendář MotoGP 2021: 250 Kč + poštovné
  • Stolní kalendář MotoGP 2021: 120 Kč + poštovné
  • Fotokniha Yearbook MotoGP 2020: 500 Kč / 20 € + poštovné
  • Objednávky CZ: Marek Paulíček, mpafoto@seznam.cz
  • Objednávky SK: Richard Karnok, risso46@gmail.com
Fotokniha MotoGP 2020