Brněnský okruh splnil závazek finanční podpory závodu MotoGP

Společnost Automotodrom Brno splnila svůj závazek finanční podpory závodu Monster Energy Grand Prix České republiky 2019.

Zdroj: TZ, Foto: MotoGP

Společnost Automotodrom Brno, a.s. přislíbila, že podpoří Monster Energy Grand Prix České republiky 2019 formou úhrady vyvolaných neočekávaných nákladů spojených s organizací akce, které byly požadovány promotérem závodu a Mezinárodní motocyklovou federací (FIM), do výše 5 milionů korun.

Tento závazek společnost Automotodrom Brno, a.s. splnila beze zbytku. „Naši finanční spoluúčast vnímám jako solidární pomoc všem, kteří se každoročně nemalou měrou podílejí na organizaci a průběhu největšího motoristického svátku v České republice, tedy vládě České republiky, Ministerstvu pro místní rozvoj ČR, Spolku pro GP ČR Brno, Jihomoravskému kraji a statutárnímu městu Brnu,“ dodala statutární ředitelka Automotodromu Brno Ivana Ulmanová.

Autor příspěvku: Eva

Už pár let se pohybuji v motocyklovém prostředí jako redaktorka, která přináší aktuální informace ze závodního dění různých šampionátů, ale zajímám se také o novinky motorek a vše, co je spojeno s jednou stopou.